Välkommen till NL e-Consulting

Vi är ditt ledkryss i den snåriga redovisningsvärlden!

Den som int´

trivs henne jett ju va i olag!

Välkommen till NL e-Consulting

- ditt ljus i mörkret!

Ingenting är omöjligt,

det omöjliga tar bara lite längre tid..

Vi vill göra ekonomisysslorna

begripliga för dig!

NL e-Consulting

leder dig till rätt spår!

Strömsund i vårt hjärta,

men vi möter dig gärna i Östersund också.

Vi har gott om utrymme att mötas!

Så här i Corona-tider så försöker vi minimera fysiska besök på kontoret. I möjligaste mån tar vi helst spörsmål via mail eller telefon men är man symtomfri och det är nödvändigt så tar vi emot besökare.

Vi har en brevlåda ute på väggen på Annexet-huset och en brevlåda inne på plan 4 så lämna gärna era bokförings- eller deklarationsunderlag där.

Var rädda om er!

Besöksadress i Strömsund är:

Grand Hotell plan 2 och 4

Bredgårdsgatan 4 Karta

Fakturaadress är:

NL e-Consulting i Strömsund AB

FE7275 Scancloud

831 90 Östersund

Postadress är:

Bredgårdsgatan 4

833 35 Strömsund

Niclas Liljefjäll, VD

070-698 70 64

0670-135 75

niclas@nleconsulting.se

Bokföring

Löneadministration

Årsbokslut/årsredovisningar

Inkomstdeklarationer

Konsultationer

Kent Westerlund

070-314 00 49

kent@nleconsulting.se

Bokföring

Årsbokslut/årsredovisningar

Inkomstdeklarationer

Konsultationer

 

Ingela Persson

0670-135 71

ingela@nleconsulting.se

Bokföring

Bokslut/årsredovisningar

Inkomstdeklarationer

Löneadministration

Konsultationer

Carina Ingebrigtsen

0670-135 72

carina@nleconsulting.se

Bokföring

Löneadministration

Bokslutsarbete

Ellinor Jonsson

0670-135 73

ellinor@nleconsulting.se

Bokföring

Löneadministration

Bokslut/årsredovisningar

Inkomstdeklarationer

Urban Olofsson

070-626 57 86

urban@nleconsulting.se

Bokslut/årsredovisningar

Inkomstdeklarationer

Kristina Liljefjäll

070-275 40 69

tina@nleconsulting.se

Bokföring/löpande administration

Löneadministration

Ida Edsvik

070-249 64 15

ida@nleconsulting.se

Bokföring

Löneadministration

Bokslutsarbete